İDARİ HİZMETLER

İŞGÜCÜ DESTEĞİ

Kadro kısıtlaması, firmanın işyerindeki hizmetlerin bir bölümünün dış kaynağa devredilmesi durumunda gerekli yasal çıkış yolları sunularak Efenaz Lojistik kendi bordrosunda kayıtlı personeli ile bu hizmeti sunmaktadır. İşletme dışında veya içinde bulunan depo gibi imalattan ayrı değerlendirilen destek bölümlerinde tamamen kendi personeli ile insan kaynağı yönetimi hizmetleri de vermekte ve bu organizasyonları üstlenmektedir. Yasal sorumluluklarını devretmede bürokratik işlemlerin yükünü ortadan kaldırmada ve maliyet açısından da avantajlı duruma getirmede faydalı olmaktadır.

DÖNEMSEL ELEMAN

Kadro kısıtlaması, esnek iş gücüne ihtiyaç duyulması ya da firmanın işyerindeki hizmetlerin bir bölümünün dış kaynağa devredilmesi durumunda gerekli yasal çıkış yolları sunarak Efenaz Lojistik kendi bordrosunda kayıtlı personeli ile bu hizmetleri sunmaktadır.

FASON ÜRETİM

Verimi artırmak ve parça başı iş yaptırmak gibi uygulamalar ile maliyetin azaltılmasına etken bir yapı kurularak, esnek iş gücü, doğru yönetim ve planlama ile artı değer yaratılır.

SÜRÜCÜLÜ FORKLİFT KİRALAMA

Zamandan ve çalışan kişi sayısından tasarruf sağlayan, bakım, onarım gibi maliyet ve süreçlerle uğraşmadan tek satın alma ile birkaç hizmeti alabileceğiniz hizmetimizdir. Efenaz Lojistik ailesi olarak, değişmez prensiplerimiz daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. İşletmede başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

OPERASYONEL IK YÖNETİMİ

Kurumların ana işlerinin dışında kalan operasyonlarının bir bölümündeki(malzeme depo, bitmiş ürün depo, paketleme tesisi vb.) işgücünün Efenaz Lojistik bordrosunda çalıştırılması, operasyon yönetim ve kararların asıl işveren tarafından yürütülmesi insan kaynağına bağlı tüm idari ve sosyal işlemlerin Efenaz Lojistik tarafından takip ve organize edilmesi süreçlerini kapsar.